Roboty koszące

Oferujemy usługi montażu i konfiguracji robotów koszących marki Husqvarna. Instalacja robota koszącego woj. Śląskiego. Jak wygląda współpraca z naszą firmą:

Przed doborem i montażem robota koszącego konieczna jest analiza terenu. Nasz fachowiec przeprowadzi analizę terenu i określi odpowiednie miejsca dla stacji ładującej oraz trasę koszenia dla robota. Będzie brać pod uwagę topografię, przeszkody, rośliny i inne elementy ogrodu.

Często już podczas projektowania ogrodu w którym ma znaleźć się również robot koszący przewidujemy miejsce instalacji stacji ładującej. Stacja ładująca to miejsce, w którym robot będzie się automatycznie ładował. Zaprojektujemy i zamontujemy stację ładującą w odpowiednim miejscu, tak aby była łatwo dostępna dla robota, ale jednocześnie niezauważalna i estetycznie dopasowana do otoczenia.

Ustalenie granic koszenia to etap, który powinien być przewidziany na etapie projektowania ogrodów, a później weryfikowany na etapie zakładania ogrodu. Podczas realizacji ogrodu nasz fachowiec określi granice obszaru, w którym robot będzie kosić trawnik. Może to być osiągnięte poprzez użycie specjalnych przewodów, które są układane wzdłuż granic trawnika. Dokładnie dostosujemy te przewody, aby zapewnić precyzyjne określenie obszaru do koszenia.

Programowanie i konfiguracja robota koszącego w ogrodzie to etap końcowy instalacji urządzenia. Po zainstalowaniu stacji ładującej i ustawieniu granic koszenia, nasz fachowiec przeprowadzi programowanie i konfigurację robota koszącego marki Husqvarna . Będzie to obejmować ustawienie harmonogramu koszenia, wysokości koszenia, czułości na przeszkody i inne parametry odpowiednie dla ogrodu.

Jeśli planujesz montaż robota koszącego w swoim ogrodzie – skontaktuj się z nami! 🙂

Zakładanie robotów koszących Husqvarna na terenie woj. Śląskiego – Dotychczasowe realizacje stanowią najlepszy dowód naszych umiejętności i zaangażowania. Nasze obszerne portfolio obejmuje różnorodne instalacje. Usługę instalacji robota koszącego wykonywaliśmy w wielu miejscowościach, takich jak Częstochowa, Katowice, Ruda Śląska, Tychy, Mikołów, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Myszków, Sosnowiec, Zawiercie, Mysłowice, Tarnowskie Góry oraz Zabrze i Czeladź. Każdy z tych realizacji jest świadectwem naszego zaangażowania w tworzenie pięknych i łatwych w obsłudze i pielęgnacji przestrzeni, które spełniają oczekiwania naszych klientów.

kontakt

Call Now Button