projektowanie i zakładanie ogrodów

krok po kroku - współpraca z nami

Jak pracujemy ?

Nie wyobrażamy sobie zacząć planować ogród bez wcześniejszego zobaczenia przestrzeni, z którą przyjdzie nam pracować. To wtedy inspirujemy się tym, co jest wokół i dzięki temu bardzo często powstają pierwsze wizje i zarysy koncepcyjne ogrodu. Inspirację czerpiemy z otoczenia. Obserwujemy, słuchamy, czujemy i wtedy tworzymy. Dzięki temu zawsze trafiamy w oczekiwania Klienta. W projektowaniu ogrodów ogranicza nas tylko wyobraźnia.

kontakt z nami

szczegóły na e-mail

konsultacje w terenie

po konsultacjach w terenie

Kolejnym krokiem dla nas jest poszukiwanie inspiracji, której nigdy nie traktujemy jeden do jeden. Zawsze staramy się przełożyć je na język architektury krajobrazu i zadbać o to, żeby nie były one wprost interpretowane. Dzięki temu każdy projekt oraz każda realizacja jest tak inna, nieoczywista i nietuzinkowa w każdym detalu.
Projekty ogrodów, które powstają z naszym udziałem są dokładnie tymi, z którymi sami się utożsamiamy. Nigdy nie projektujemy wbrew temu, co nam się podoba i co czujemy.

Konsultacja w terenie

Projekt koncepcyjny ogrodu

Wizualizacja ogrodu

projektowanie ogrodów & wizualizacje

Cała przestrzeń zielona przy odpowiednim rozplanowaniu oraz zgrabnym łączeniu stylistyki bryły domu, otoczenia i kolorystyki może być świetnym dopełnieniem całej architektury budynku, pięknym tłem, ale także kropką nad „i” całej inwestycji.

Nasz zespół projektantów ogrodów starannie przenika przez otoczenie wychwytując dominanty i punkty styczne w planowanym ogrodzie. Dla nas poszanowanie dla miejsca i otoczenia, dbałość o detale, upodobanie do naturalnych form i materiałów jest najważniejsza.

ogród po realizacji

etapy tworzenia ogrodu

jak wygląda ogród po latach

Call Now Button