Przygotowanie terenu pod ogród – usługi sprzętem ogrodniczym

Wychodzimy z ofertą solo. Jeśli planujesz samodzielnie wykonać ogród lub przygotować teren pod zasianie trawnika, ale nie masz odpowiedniego sprzętu – dobrze trafiłeś!

Firma ogrodnicza Vera Garden oferuje usługi tj. przygotowanie terenu pod ogród oraz przygotowanie gruntu pod trawnik. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem ogrodniczym m.in. glebogryzarką separacyjną, glebogryzarką mielącą oraz broną aktyną. Maszyny te w szybki sposób przekopią, spulchnią, napowietrzą i wygładzą teren. Dodatkowo posiadamy w swojej ofercie usługi sprzętem do niwelacji i ukształtowania terenu jak również sprzęt do laserowego poziomowania terenu.

Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie prac minikoparką, koparką łańcuchową – ten sprzęt również posiadamy w swojej ofercie. Świadczymy usługi w zakresie niwelacji i ukształtowania terenu za pomocą specjalistycznego sprzętu ogrodniczego najnowszej technologii na terenie Śląska i nie tylko. Przygotowanie terenu po budowierekultywacja nieużytków i równanie terenu przy domu i firmie – w tym możemy Ci pomóc!

 Chcesz dowiedzieć się więcej o usłudze przygotowania terenu pod ogród oraz rekultywacji nieużytków?

Zapraszamy na naszą stronę dedykowaną usługą zakładania trawników. Znajdziesz tam zagadnienia m.in:

  • Jak przygotować teren wokół domu po budowie?
  • Usługi glebogryzarką separacyjną – Na czym to polega
  • Zakładanie ogrodu – Od czego zacząć?
  • Nierówny trawnik – Jak w szybki sposób wyrównać teren?
  • Przygotowanie terenu po budowie – jakie to są koszty
  • Samodzielny montaż systemu automatycznego nawadnienia – W czym pomoże Ci usługa koparką łańcuchową?
  • Jak tanio założyć trawnik z siewu?
 

Te i wiele innych zagadnień związanych z z pracami ziemnymi oraz przygotowaniem terenu znajdziesz na naszej stronie www.TrawnikiVeraGarden.pl

dowiedz się więcej i poznaj Nasz Team : )

Call Now Button