Dekoracje i aranżacje florystyczne ogrodu

Współpraca z naszym projektantem ogrodów, to nie tylko same projekty i aranżacje ogrodów na papierze. Często realizujemy różnorodne dekoracje w istniejących ogrodach, które podkreślają jego estetykę i tworzą unikalną atmosferę. Oto kilka przykładów dekoracji, które nasz projektant ogrodów może zrealizować:

Oświetlenie: Nasz projektant ogrodów może zaprojektować, a nasza zielona ekipa zainstalować oświetlenie ogrodowe, które dodaje magii i stwarza przyjemną atmosferę wieczorami. Może to obejmować zarówno oświetlenie funkcjonalne, jak i dekoracyjne, takie jak lampiony, kinkiety, reflektory czy lampki LED wokół ścieżek, roślin czy elementów architektonicznych.

Donice w ogrodzie: Kompozycje roślinne w donicach zaplanowane przez architekta krajobrazu mogą dodawać piękna i charakteru w każdym zaaranżowanym ogrodzie, na każdym tarasie lub balkonie. Nasz architekt krajobrazu ma wiedzę na temat roślin, ich wymagań, wzrostu i estetyki, co pozwala mu stworzyć harmonijne i trwałe kompozycje w donicach.

Fontanny i oczka wodne: Marzenie o spokojnym szumie wody i pięknej dekoracji, projektant ogrodów Vera Garden może zaaranżować i zrealizować fontanny, oczka wodne lub strumienie w każdym ogrodzie. Mogą to być zarówno niewielkie fontanny do ogrodu jako punkt centralny, jak i większe oczka wodne z roślinnością czy elementami kamienia.

Altany i pergole: Nasz architekt krajobrazu może zaprojektować altany, pergole lub inne konstrukcje, które tworzą miejsca wypoczynku i cienia w ogrodzie. Mogą to być drewniane altanki z ławeczkami i stołami, pergole porośnięte pnączami czy eleganckie pawilony.

Sztuka ogrodowa: Nasz Projektant ogrodów może doradzić w zakupie i rozmieszczeniu różnych elementów sztuki ogrodowej, takich jak rzeźby, kamienne posągi, metalowe konstrukcje czy ceramiczne dekoracje. Te elementy dodają charakteru i indywidualności każdemu ogrodowi.

Rośliny dekoracyjne: Nasz projektant ogrodów może zaproponować różne gatunki roślin dekoracyjnych, które dodadzą koloru, tekstury i zapachu do każdego ogrodu. Mogą to być kwiaty, krzewy, pnącza czy drzewa, wybrane tak, aby tworzyć harmonijne kompozycje i kontrasty.

Elementy architektoniczne: Vera Garden może również doradzić w zakresie elementów architektonicznych, takich jak pergole, ściany, ogrodzenia czy murki. Mogą to być wykonane z różnych materiałów, takich jak drewno, kamień, metal czy beton, dostosowane do stylu, aranżacji ogrodu i preferencji.

Nasi projektanci ogrodów mają wiedzę i doświadczenie, aby dopasować dekoracje do każdego ogrodu, uwzględniając jego rozmiar, styl, preferencje i budżet. Współpraca z profesjonalistą pozwoli osiągnąć zamierzony efekt i cieszyć się pięknem swojego ogrodu przez wiele lat.

Jeśli planujesz nową aranżację ogrodu lub małą metamorfozę dekoracjami – skontaktuj się z nami! 🙂

FLO DESIGN

To świeżość i design! W ogrodzie każda stała aranżacja potrzebuje nowego, świeżego spojrzenia. Każda pora roku to zmieniająca się paleta barw którą warto uchwycić w Twoim zielonym zakątku. Vera Garden wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów rozszerzyła bazę usług o FLO DESING czyli dekoratorstwo i florystykę ogrodów. Drobne detale odpowiednio dobrane do stylu Waszego ogrodu tworzą spójną kompozycję całości i dodają nowego życia otoczeniu w którym spędzamy najwięcej czasu.

FLO DESIGNER to nie tylko doradztwo ale również wykonanie dekoracji na specjalne zamówienie. Wszystko projektujemy i wykonujemy ręcznie co zapewnia unikatowość i oryginalność naszych dekoracji. Taka odmiana w domu czy ogrodzie to świetne umilenie okresu nie tylko świątecznego ale również buduje klimat okresu wiosenno-letniego i jesiennego . To na czym nasze dziewczyny znają się najbardziej:

  • Kompozycje kwiatowe (obsadzanie donic na tarasy, balkony)
  • Kompozycje z ziół i roślin owocowych
  • Choinki świąteczne
  • Stroiki Świąteczne (na stoły, drzwi, nowoczesne choinki, wianki)
  • Dekoracje biur i przestrzeni miejskich
  • Dekoracje sal weselnych i ogrodów na ślub

Dowiedz się więcej i poznaj Nasz Team : )

Projektowanie ogrodów i aranżacje na terenie woj. Śląskiego  – Dotychczasowe realizacje ogrodów stanowią najlepszy dowód naszych umiejętności i zaangażowania. Nasze obszerne portfolio obejmuje różnorodne projekty ogrodów realizowane w wielu miejscowościach, takich jak Katowice, Radzionków, Gliwice, Ruda Śląska, Tychy, Mikołów, Będzin, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Radzionków, Sosnowiec, Zawiercie, Mysłowice, Tarnowskie Góry oraz Zabrze. Każdy z tych ogrodów jest świadectwem naszego zaangażowania w tworzenie pięknych i funkcjonalnych przestrzeni, które spełniają oczekiwania naszych klientów.
 

kontakt

error: Treść jest chroniona !!
Call Now Button